Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Iwona Frontczak

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
pokój nr 6


Małgorzata Jarecka

Główna Księgowa
pokój nr 2


Paula Jasek-Kuras

Księgowa
pokój nr 2

Cecylia Wyganowska

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego
pokój nr 1

Dominika Piątek

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego
pokój nr 1

Justyna Stawicka

Dział Świadczeń Wychowawczych
pokój nr 1

Marta Smug

Dział Świadczeń Wychowawczych i Inspektor Ochrony Danych Osobowych
pokój nr 1

Agnieszka Nowicka

Pracownik socjalny - pokój nr 3

WARTA ULICE: Świętokrzyska, Oktawii, Przedwiośnie, Zachodnia, Zamłynie, Wolności, Włościańska, Powstania Listopadowego, Prof. St. Kaszyńskiego 

WSIE: Mogilno, Rossoszyca, Miedźno, Lipiny, Borek Lipiński, Grabinka, Rafałówka

Dagmara Matusiak

Pracownik socjalny - pokój nr 3

WARTA ULICE: Terenowa, Południowa, Świętojańska, Jagiellońska, Rynek, Wł. St. Reymonta, Górna, Piekarska, Parkowa

WSIE: Chorążka, Lasek, Włyń, Kamionacz, Nobela, Józefka, Józefów Wiktorów, Raszelki, Miedze, Rożdżały

Magdalena Mikołajczyk

Pracownik socjalny - pokój nr 3

WARTA ULICE: ​Sieradzka, kpt. St. Skarżyńskiego, Błękitnej Armii

WSIE: Pierzchnia Góra, Dzierzązna, Glinno, Proboszczowice, Grzybki, Ustków

Aneta Wajcht

Specjalista Pracy Socjalnej - pokój nr 4

WARTA ULICE: Garbarska, Mansjonarska, Plac Bł. O. Rafała, Paszkowskiego, 3-go Pułku Strzelców Konnych, 700 lecia, Targowa, Deczyńskiego

WSIE: Mikołajewice, Tomisławice, Witów, Augustynów, Cielce, Socha, Wola Zadąbrowska Stara i Nowa Wieś

Kamila Jabłońska

Specjalista Pracy Socjalnej - pokój nr 4

WARTA ULICE: Głęboka, Szymańskiego, Łąkowa, Prefekturalna, Garncarska, Kosynierów, Przechodnia, Ogrodowa, Krótka, Sadowa, Klasztorna, 3-go Maja

WSIE: Jeziorsko, Wola Miłkowska, Zadąbrów Rudunek, Zadąbrów Wiatraczyska, Tądów Górny, Tądów Dolny, Maszew, Zaspy, Zakrzew, Klonówek, Ostrów Warcki

Mariola Jabłońska

Specjalista Pracy Socjalnej - pokój nr 5

WARTA ULICE: Popioły, Pólnocna, Długa, Wierna, Zapomnienie, C. Baryki, Promień, Zmierzch, Róży, Dr. Judyma, Kaliska, T. Kościuszki 

WSIE: Duszniki, Małków, Bartochów, Baszków, Jakubice, Piotrowice, Gołuchy, Łabędzie

Katarzyna Pilichowska

Pracownik socjalny - pokój nr 5

WARTA ULICE: E. Kaleniewicz, Z. Andrychiewicza, J. Cwiendrycha, St. Szukalskiego, Koźmińska, Barska, Konfederatów, B. Głowackiego, Kosynierów, Połaniecka, Racławicka, Cielecka, Cegielniana, Kowalówka, Tarnowskiego


WSIE: Góra, Krąków, Zielęcin, Gać Warcka, Kawęczynek, Czartki, Raczków, Zagajew, Głaniszew

Michał Kędzierski

Asystent rodziny

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny